середа, 12 грудня 2018 р.



Вітаємо
переможців обласного етапу конкурсу фотоаматорів «Країна моя – Україна» в рамках Всеукраїнського конкурсу юних фотоаматорів «Моя Україно!» учениць 2 класу Кириленко Катерину і Кириленко Євгенію, які посіли ІІІ місце.





















На Конкурс було представлено 436 фоторобіт за номінаціями: портрет, пейзаж, натюрморт, побутове та жанрове фото, позажанрове фото, експериментальне фото, архітектура, флора та фауна, макрофотографія. Проведення Конкурсу дозволило оцінити індивідуальність і креативність творчого почерку, яскравість і виразність роботи, оригінальність ідеї, відповідність роботи тематиці конкурсу.
 Так тримати!
Вітаємо
переможців  районного етапу Всеукраїнського конкурсу "Галерея кімнатних рослин"- учнів 2 класу.
Дружно і завзято школярі виконували   колективний проект "Фіалковий рай для матусь". Байдужих не було, кожний виконував своє завдання.




І в результаті другокласники посіли ІІ місце серед шкіл Мелітопольського району
Молодці! Так тримати!



Розпочинаються зимові свята

Що розповісти дітям про Святого Миколая


Не за горами вже і низка новорічних свят, першим і одним з найулюбленіших у дітей, безумовно, є День Святого Миколая. Це християнське свято, яке здавна відзначають католики 6 грудня і православні 19 грудня. Що це за такий особливий день і як розповісти про нього своїй дитині?
День шанування Святого Миколая Чудотворця – одне з найсвітліших, найдобріших і найчарівніших свят у році. Кажуть, якщо щиро попросити прощення за всі свої гріхи і загадати найпотаємніше бажання, Миколай його обов'язково виконає. 
Що варто розповісти дитині про Миколая? 
Святий Миколай Чудотворець, за стародавніми переказами, жив у Малій Азії багато століть тому, в III-IV століття нашої ери. Народився він в сім'ї благочестивих батьків, і з народження відрізнявся своєю добротою, співчуттям і безкорисливістю. Він завжди допомагав усім, кому може і чим може – це унікальний приклад чесноти в чистому вигляді, якої варто повчиться кожному.
Ніч напередодні свята чарівна – перед сном потрібно обов'язково загадати бажання Святому Миколаю, і з цією думкою постаратися заснути, тоді воно обов'язково збудеться. Послухавши добрі історії про Святого Миколая Чудотворця і неодмінно загадавши бажання, діти засинають солодким сном, і хочеться вірити, що в цю ніч кожному малюку присниться найдивовижніший і найчарівніший сон!

Другокласники уже почали готуватись до свята: 

приготували чарівні чобітки для подарунків від Миколая


 

та готують свято, на яке запрошують молодших друзів та батьків.


святковий виступ, який відбудеться в актовій залі школи о 12.00 год.








пʼятниця, 7 грудня 2018 р.

Великі наміри маленького серця
 Інколи здається, що для здійснення чогось по-справжньому важливого нам не вистачає певних речей – грошей, соціальних зв’язків чи просто вільного часу. Але ж справжнє добро не може обмежуватися будь-якими чинниками,  воно стоїть вище щоденної суєти, а доброчинці, заручившись благою метою, можуть з легкістю долати будь-які перешкоди та труднощі. 
Доброю справою зарекомендував себе першокласник Давид - зроблену власноруч річ просто подарував старшим друзям і світ став світлішим і добрішим. Творіть добро, даруйте його людям!

субота, 1 грудня 2018 р.


В гостях у менших друзів



Із подарунком – книжка саморобка
Слюнченко Є та Надтока Я відвідали
першокласників 


Всеукраїнський конкурс "Космічні фантазії"
Попереду районний етап Всеукраїнського конкурсу "Космічні фантазії", а в класі уже змагаються учні. Активними учасниками стали Остапенко Р, Надтока Я, Саламатіна М, Слюнченко Є.
Кращими роботами визнані роботи  Саламатіной Марії - м'яка іграшка - інопланетян Гоша та космічна троянда  Слюнченка Єгора.



понеділок, 19 листопада 2018 р.

16 листопада відбувся благодійний ярмарок
"Спільними зусиллями"
виручені кошти були направлені на лікування дітей нашої школи






 Клас зібрав 528гривень. 
      Байдужих не було.


16 листопада - Міжнародний день толерантності
Міжнаро́дний день толера́нтності — свято, яке відзначається 16 листопада в усьому світі. Його запровадили у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості. У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповіданнястатіетносу або кольору шкіри.

Навчання починається з дітей, яких варто вчити не просто бути «такими як всі», а, поважаючи інших, висловлювати свою точку зору та відстоювати власну позицію


понеділок, 12 листопада 2018 р.

Волонтерські справи малят

З дня нагоди визволення села від німецько-фашистських загарбників другокласники відвідали дітей війни.


Учні в гостях у Кравченко Любов Сергіївни

вівторок, 16 жовтня 2018 р.


Є поміж нас багаті й бідні.
Кому що треба, доля не пита.
Та є дві речі всім нам необхідні:
У світі - мир, а в душах - доброта.


Година спілкування   «Добро лікує душу!»
Усі ми звикли до слів «толерантність», «рівні права», «соціальний захист»… Та насправді ми навіть не маємо уявлення про спектр проблем, з якими стикаються люди, що відрізняються від середньостатистичного громадянина нашої держави. Зустрічаючи на вулиці інваліда на милицях або у візку, чи замислюємось ми над його непростою долею? А що цим людям потрібно? Ми не повинні забувати про тих людей, які потребують допомоги.
Уміння розділити чужий біль, вчасно підтримати у важку хвилину, розрадити в горі й біді – це завжди було в характері українського народу. У наших традиціях споконвіку зберігалася звичка наділити прохаючого, прихилити подорожнього.
 Щороку в Україні кількість інвалідів збільшується, і ця невтішна тенденція покладає особливі зобов’язання як на владу, так і на суспільство щодо соціального захисту людей із особливими потребами та адаптації їх до нормального життя. Держава крок за кроком втілює інклюзивну освіту. А що суспільство? Інколи в нас закрадається думка і постає питання : яка вулиця веде до хворого? Де той шлях до правди і добра, яким треба йти кожному?  Ця вулиця проходить через душу кожного з нас. І завдання батьків та вчителів зводити  храм добра правди і любові в душах дітей.
В 2 класі пройшли години спілкування  «Добро лікує душу!», метою яких було  привернення уваги до проблем тих, хто став інвалідом від народження, в дитинстві чи під час дорослого життя.   Слухаючи розповідь про історії особливих людей, учні в який раз переконувалися, що  навіть фізичні вади не змогли перешкодити  людині жити  активним повноцінним життям,  домагатися поставлених цілей, творити, бути успішним. На якусь мить кожен відчувши , як нелегко бути  особливим не таким як усі, зрозумів- це особливі  люди, вони потребують допомоги, вони живуть і прийшли у цей світ можливо для того, щоб зробити нас добрішими , людянішими…і вони будуть щасливі!Недарма говорять,що словом можна і поранити боляче, якщо воно зле і безсердечне, і вилікувати, оживити, якщо воно чуйне та сповнене безмежної доброти. Отже давайте будемо уважнішими один до одного і приходити на допомогу.





14 жовтня 
українці відмічають День козацтва
За честь і гідність України,
За волю, правду і добро
Вони боролись щохвилини,
Їх кров лилася як вино!

Всіх ворогів вони долали, 
Всі землі наші зберегли, 
Завжди від лиха захищали
І гордо прапор наш несли!

Сини твоєї Батьківщини, 
В них сила духу непоборна!
Козацтво - слава України,
Це гордість наша всенародна!

 З нагоди свята в класі між хлопчиками  пройшли конкурси на витривалість, сміливість, силу. Були визначені переможці.А щоб стати справжнім козаком посмакували козацьким кулішем.





День захисника Вітчизни
Напередодні свята другокласники зустрілися із захисником Вітчизни, який служив у танкових військах гарнізону "Десна"Середняком Олександром Олександровичем.Цікава розповідь та конкурсні завдання вразили малят. Маса запитань посипалась в адрес гостя. В кінці зустрічі  діти привітали захисника з святом та вручили квіти.Наостанок зробили фото напам'ять.



вівторок, 8 травня 2018 р.

День здоров'я

Здоров’я — основа усього на світі,
Здоровими бути бажають всі діти,


 



Життя торжествує в новім поколінні
Та болі минулі – до віку нетлінні
З граніту волає грізно й люто:
«Ніхто не забутий - ніщо не забуто!»
Щорічно школярі Новомиколаївської загальноосвітньої школи відвідують людей похилого віку, надсилають вітальні листівки, запрошують в гості до спілкування, надають посильну допомогу. І  цьогорічна традиція  впереддень 9 травня   стала  незмінною.
Напередодні Дня Перемоги першокласники відвідали 81- річну  Кравчук Любов Сергіївну, учні передали вітання , побажали міцного здоров’я та довгих років життя .  В котрий  раз школярі пересвідчились, що за плечима у цих людей - мудрості стигла пора. Розчулені і схвильовані  діти  запитували і запитували, здавалось, що на мить ми всі стали свідками тих подій.  Сповнені гордістю, що поруч з ними живуть люди, які дають наснаги і  впевненості в завтрашнім дні , школярі повертались в родини, де ще довго було чути відлуння цієї зустрічі.

 

пʼятниця, 23 березня 2018 р.

Благословенна та ясна година, коли Буквар бере до рук дитина... Яка це відповідальна мить! З цього часу в житті дітей розпочинається новий період, бо Буквар — це перша сходинка до знань.

 Ще вчора наші першокласники перегорнули останню сторінку першої в житті книги.  Вони закінчили знайомитись з літерами. Сьогодні школа  святкує першу перемогу наших наймолодших школярів.До них завітали на гостини учні молодших класів, друзі із дитсадка, вихователі, вчителі та батьки.Першокласники звітували про свої перші перемоги























Ми щиро вдячні всім, хто завітав до нас на наші перші жнива. Сподіваємося, що зібрані зернятка знань проростуть рясним урожаєм у майбутньому, а тепло сьогоднішнього  свята  залишиться  в  серцях  нашого  найдорожчого  скарбу  —  дітей — назавжди.


неділя, 18 лютого 2018 р.

Афганістан . Біль і пам'ять


15 лютого - день виведення військ з Афганістану .З цієї нагоди пройшла виховна година в 1 класі "Наші герої", де першокласники переглянули презентацію  та познайомились з односельчанами, які виконували свій інтернаціональний обов'язок.